O nás

prezentace firmy v PDF

ZAČÁTKY

Z dříve získaných informací, zakládající partner v roce 1979 založil společnost Nuova CUMET pro výrobu nástrojů ze slinutých karbidů.

Již více než deset let se výroba zakládala na poloautomatických strojích a dokončovací úpravy a geometrie se prováděly ručně na strojích, které vyžadovali velkou přesnost a pozornost. Rostoucí poptávka po práci a stále více složitěji obrobitelné materiály a rozhodnutí dostat produkty Nuova C.U.M.E.T. na mezinárodní trh nás vedlo k investicícm do lepších strojů a nejlepší technologie.

 

a45c9dc1b520ed9b6f2530cbf4a60009 777a36b4020834edef0bf0110d2e6c7b 42fec24daba933b4c6c248ce6e69da84

DNES

Stálá poptávka po lepších a složitějších nástrojích, nás vedla k dalším investicím do moderních strojů pro konstrukci a kontrolu ve výrobě standartních a speciálních nástrojů. Walter Vision, s a bez výměny kola, Walter Helipower & Rollomatic .. toto jsou typy CNC strojů, které tvoří naší výrobní oblast s automatickým měničem nástrojů. Produkty kontrolujeme na plně automatickém optickém přístroji Zoller Genius 3, který zajišťuje bezchybné a přesné polohování. Zaměstnanci, kteří u nás pracují, se můžou pyšnit zkušenostmi, které získali za více jak 20 let.

09 13 24

ZÍTRA

Prezentujeme se již v mnoha zemích, ale náš cíl je naší značku stále rozšiřovat a naše produkty dostávat do dalšch zemí pomocí kvalifikovaných lidí a osobitým přístupem k zákazníkům. Plánujeme stále tozšiřovat náš sortiment a vytvářet stále lepší nástroje, které mohou mít i zaměření na určitý problém či technologii, např. letectký průmysl. Vývojem posouváme kvalitu povlaků, trvanlivost a spolehlivost.

Ve výběru zaměstnanců klademe důraz na kvalifikovanost v oboru a přímou specializaci, čímž posouváme náš standart na vyšší úroveň. Snažíme se stále investovat do lepších technologií a výrobu zrychlovat a zvyšovat kvalitu. Domníváme se, že pouze společnost, která má snahu se stále zlepšovat, se dá brát jako spolehlivý partner. Je to naše poslání.

 

vittorio

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *